Jak je to možné?! Jiří Krampol nechápe závistivce

Jiří Krampol přestavil chystaný dokument Život je sranda. 4

Autor: Pavel Krejčí

20. dubna 2024 11:05

Jiří Krampol byl dlouho nezodpovědný jako pacient a také neústupný jako nájemník. Nově se ale rozhodl lékaře opravdu poslouchat, což mimo jiné znamená to, že se už neplánuje vracet do svého bytu. Kam půjde a jak na to někteří lidé reagují? 

Krampol je momentálně hospitalizovaný v jedné z pražských nemocnic a již dal souhlas s přesunem do domu s pečovatelskou službou. Až tedy lékaři uznají, že jeho zdravotní stav umožňuje propuštění z nemocnice.

Slavný herec si možná sám trochu škodí tím, jak otevřeně mluví o svém životě. Prozradil totiž, že už se ozývají závistivci. "Neuvěřitelné je, že lidé se už diví, jak je možné, že se do pečovatelského domu stěhuji tak rychle," řekl serveru extra.cz. 

Čtěte také

Pětaosmdesátiletý umělec ozřejmil, že v takové fázi jeho stěhování rozhodně ještě není. "Paní ředitelka za mnou teprve přijde a budeme to řešit. Kamarád říkal, že mi budou závidět i hezčí rakev," nechal se slyšet.

Krampol každopádně vyhlíží budoucnost s optimismem. "Jsem rád, že to není eldéenka, že tam prostě na Praze 1 budu v pečovatelském domě," svěřil se. 

Témata: Jiří Krampol