Jaromír Soukup srší optimismem: Vztah s Agátou nezachránil, ale televizi...

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor)

Autor: Pavel Krejčí

19. dubna 2024 16:46

Jaromír Soukup podniká dlouhá léta, ale proslavil se až v posledních letech tím, jak se objevil na televizní obrazovce. Mohl by z ní však zmizet, protože byznys nejde úplně skvěle. Dokonce se spekuluje o prodeji. Soukup proto nyní řekl, jak se věci mají. 

Není žádným tajemstvím, že mediální podnikání Jaromíra Soukupa se ocitlo ve vážných problémech. Miliardář by se z nich možná ani sám nevyhrabal, ale před časem se dočkal pomocníka. Nyní se tak nálada mění k lepšímu.

"Jsem optimista. Není to lehká situace, ale máme z ní jasnou cestu ven," řekl podnikatel v podcastu Mediální cirkus serveru Seznam Zprávy.

Čtěte také

Soukup připustil, že neví, zdali by se byznys dokázal vzpamatovat pouze pod jeho vedením. "Vstup Jana Čermáka nám dal určitý klid a jistotu, že to zvládneme. On se chová jako investor a sleduje své zájmy, které jsou mezi námi jasně vydiskutovány," prozradil miliardář.

Na spekulace o možném prodeji reagoval odpovědí, že zatím o něm neuvažuje. "Všechno je na prodej, to je varianta, kterou do budoucna nelze vyloučit. V tuhle chvíli o tom vůbec neuvažuju," ujistil diváky. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)