Iveta Bartošová (†48) zemřela před deseti lety: PRAVDA o posledním telefonátu!

Iveta Bartošová 5

Autor: Pavel Krejčí

29. dubna 2024 17:19

Na den přesně před deseti lety přišla Iveta Bartošová v pouhých 48 letech o život. I její fanoušky nejspíš překvapí, že po takové době stále může vyjít najevo něco nového. Konkrétně se ukázalo, s kým měla populární zpěvačka poslední telefonát ve svém životě. 

Byl to muž, jehož obdivovali asi všichni lidé v hudební branži u nás. "Při vyšetřování smrti paní Bartošové byl posledním číslem, na které volala, telefon registrovaný na pana Karla Gotta," uvedl nejmenovaný zdroj deníku Blesk z pražské policie. 

K telefonátu došlo osudového dne 29. dubna v 10:15. Trval necelou minutu, konkrétně 50 sekund. Policie ani po letech nechce prozradit, o čem si dvě hvězdy české populární hudby povídaly. 

Čtěte také

Sebevraždu spáchala oblíbená zpěvačka nedaleko svého bydliště v pražské Uhříněvsi, smrt našla pod koly vlaku, který z hlavního města mířil do Benešova. Dopis na rozloučenou adresovala jedinému potomkovi, synovi Arturovi.

Zprvu veleúspěšná kariéra tak skončila mimořádně tragicky, přestože byla opravdu slibně rozjetá. Již v roce 1986 se v pouhých dvaceti letech stala Zlatou slavicí, triumf pak ještě zopakovala v letech 1990 a 1991. Následně se ale začal konat pozvolný ústup ze slávy, ačkoliv se Bartošové střídavě dařilo mít úspěch. Ovšem závěrečná léta jejího života byla plná skandálů. 

Témata: Iveta Bartošová Karel Gott