Agáta Hanychová slavila "39": Děkovný vzkaz Žilkové a netradiční program!

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

29. dubna 2024 10:36

Napjatá atmosféra kvůli sporům s Jaromírem Soukupem musela na chvíli ustoupit stranou. V neděli se totiž slavily 39. narozeniny Agáty Hanychové. Opravdu velkolepé by to tedy mělo být až za rok! Jak vypadala letošní oslava? 

Hanychová se na instagramovém profilu vrátila prostřednictvím fotek do útlého dětství, když zveřejnila snímek s maminkou Veronikou Žilkovou, která zároveň věnovala krátký vzkaz: "Děkuju za vše."

Sama známá herečka a maminka oslavenkyně pak prozradila něco málo o narozeninovém programu. "Místo narozeninového večírku jsme po společné svíčkové u nás na zahradě vyrazili na procházku Prahou s průvodcem Cyrilem," prozradila fanouškům.

Na snímku byla vidět i Agátina mladší dcera Rozárka, která byla v předchozích dnech předmětem sporů mezi rodiči. Podle Hanychové byla holčička nemocná, proto nemohla být předána do péče otce. Jaromír Soukup si údajně přišel s teploměrem zkontrolovat, zdali mu říkají pravdu.

Spory bývalých partnerů se dokonce vyhrotily natolik, že Hanychová ruší dříve odsouhlasenou dohodu s miliardářem ohledně péče o dceru. "Snažila jsem se mu vyjít ve všem vstříc, ale s tímhle přístupem sám přichází o to, vidět se víc s dcerou, pojede se podle původního předběžného opatření určeného soudem," konstatovala. 

Témata: Agáta Hanychová Veronika Žilková