Ivana Gottová s dcerami na nové adrese! Zavítá tam někdy problémová Dominika?

Karel Gott s dcerami a manželkou Ivanou 3

Autor: Pavel Krejčí

8. ledna 2024 16:48

Ivanu Gottovou a obě její dcery čeká výhledově stěhování z Bertramky na novou adresu. Ve vile, kterou Karel Gott obýval dlouhé roky, se čas od času objevila i zpěvákova nejstarší dcera Dominika. Zastaví se někdy i na Císařce?

Členové rodiny už mají vědět, kam se budou stěhovat. Podle nejnovějších informací Blesku je podepsaná předběžná kupní smlouva na nové adrese v rezidenční oblasti Císařka. Jde o novostavbu s pěti obytnými místnostmi a kuchyní. 

Starší nemanželská dcera legendárního zpěváka nejspíš nebude vítaným hostem rodiny ani na nové adrese. Se záměrem zpřístupnit vilu na Bertramce veřejnosti vyjádřila nesouhlas už před několika měsíci. 

Čtěte také

Dominika Gottová zdůraznila, že Gott fanoušky miloval a dělal pro ně první poslední. "Ale myslím si, že by s vybudováním muzea ve své vile nesouhlasil. Už jenom proto, že okolo ní bydlí další lidé, kterým by se přívaly fanoušků v ulici Nad Bertramkou nelíbily," poznamenala v prohlášení, o němž v říjnu informoval web super.cz.

"Můj tatínek si přál, aby vilu paní Gottová nikdy neprodávala a zůstala cenným domovem pro jejich dcery, mé mladší sestry. Proč se tedy chystá porušit jeho přání?" zeptala se Dominika veřejně. Odpovědi se ale dosud nedočkala. 

Témata: Ivana Gottová Dominika Gottová