Agáta Hanychová nevěří Dopitovi? Tohle řekla o tom, co předcházelo svatbě!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 5

Autor: Pavel Krejčí

7. ledna 2024 17:44

Agáta Hanychová loni stihla rozchod i svatbu během pouhých pár měsíců. Nejspíš i z toho důvodu se chtěla před vstupem do druhého manželství svým způsobem pojistit. Co "provedla" Mirku Dopitovi? 

Hanychová po Vánocích zaskočila celé Česko, když se provdala za Mirka Dopitu, ke kterému se po letech vrátila teprve na podzim, kdy nejprve oznámila rozchod s miliardářem Jaromírem Soukupem, s nímž má několikaměsíční dceru Rozárku.

Pro dceru herečky Veroniky Žilkové šlo o druhou svatbu, v minulosti byla provdaná za herce a baviče Jakuba Prachaře, otce její dcery Mii. Zjevně jí to pomohlo si uvědomit jednu věc pro případ, že se opět podívá před oltář.

Čtěte také

S Dopitou proto podepsala předmanželskou smlouvu. "Oba jsme se shodli, že je lepší ji mít. Že se sice vezmeme, ale jinak se naše životy rozdělí. Každému zůstane to, s čím do manželství přišel. Měla by to udělat každá žena i muž," řekla Hanychová webu super.cz. 

Poučný může být v tomto směru i osobní život její maminky. Žilková se totiž loni rozváděla s hereckým kolegou a diplomatem Martinem Stropnickým. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita