Iva Kubelková má za sebou první týden tréninků na StarDance: Pochlubila se puchýři

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem

Autor: Zdeněk Tuhý

5. srpna 2023 16:35

Modelka Iva Kubelková (46) je jednou z účastnic letošní řady taneční soutěže StarDance a začátkem srpna jí začaly první tréninky. Hned od začátku vše sdílí se svými fanoušky na sociálních sítích a po prvním týdnu se podělila i o první puchýře.

Vše začalo v loni, kdy jí na dovolené v Řecku zavolali s nabídkou účasti v soutěži a ona pochopitelně přijala. Tento měsíc začala se svým tanečním partnerem Martinem Prágrem poctivě trénovat¨, ale jak je vidět tak lehké to není. 

Koncem prvního týdne se pochlubila fotkou nohou oblepené náplastmi kvůli puchýřům a jak je vidět je to pořádný trénink i na fyzičku.

„Hlásím, že jsme dnes měli první trénink na a taky hlásím první puchýř na noze a taky hlásím, že Martin je na mě zatím hodný a že jsme se dnes drželi hesla, hlavně nepřepálit start," pochlubila se prvním dnem Kubelková. 

„Bože kolik těch puchýřů ještě bude, vždyť první přenos je až 14.října," dodala.

Do příběhu nasdílela video, kde ji Martin Prágr natočil po tréninku na gauči, kde si dávala zasloužený odpočinek. „Utahá vás tak, že se nemůžete nadechnout a ještě si s vámi chce povídat," postěžovala si u videa se smíchem Kubelková na svého tanečního partnera. 

Témata: Iva Kubelková