Setkání zvučných jmen na zahradě Karla Gotta: Ivana Gottová odtajnila velké přípravy

Karel Gott s manželkou Ivanou 8

Autor: Zdeněk Tuhý

13. června 2024 16:54

V O2 aréně se v listopadu chystá veliký koncert na počest legendárního zpěváka Karla Gotta (†80). V říjnu to bude již pět let od jeho úmrtí. Ivana Gottová (48) na sociálních sítích prozradila první jména umělců, kteří zazpívají Karlovi nejznámější písně. 

„Milí Karlovi příznivci, včera se u nás doma konalo milé setkání zpěvaček a zpěváků, kteří se zhostí Karlových písní na koncertě 5. listopadu v O2 aréně,“ informovala Gottová zpěvákovi fanoušky na sociální síti.

„S radostí vám odtajňujeme větší část jmen těchto skvělých umělců," sdělila Ivana pod společný snímek s interprety. Je nutno říct, že seznam jmen je opravdu bohatý. Na koncertě zazpívá Petr Ryšavý, Josef Zíma, Josef Vágner, Hana Holišová, Michal David, Lucie Bílá, Felix Slováček mladší, Anička Slováčková, Bára Poláková, Richard Krajčo, Jan Maxián, Libor Bouček, Sebastian, Tomáš Polák z kapely O5 a Radeček, Adam Pavlovčin nebo Kristián Alexandr Šebek. 

Čtěte také

Tito interpreti se sešli u Karla Gotta na zahradě na pozvání samotné Ivany, kde byl přítomen také spolupořadatel koncertu Jaroslav Svoboda. „Další zpěvačky a zpěváky, kteří se včerejšího výjimečného přátelského odpoledne nemohli zúčastnit, vám též postupně prozradíme,“ doplnila Gottová a připravila fanoušky na ještě bohatší seznam jmen. 

„Věřím, že se máte na co těšit, čeká vás ojedinělý a nevšední koncert Karel Gott – jeho písně žijí dál,“ dodala Gottová na závěr. 

Témata: Karel Gott Ivana Gottová