Hvězda StarDance Veronika Lálová skončila v nemocnici!

Veronika Lálová 6

Autor: Libor Frýdl

20. září 2023 18:08

Profesionální tanečnice Veronika Lálová je dobře známá divákům taneční šou StarDance. Nyní přiznala, že musela zrušit celý svůj program. Kvůli zranění v posilovně totiž skončila v nemocnici.

"Když se jeden pohyb v posilovně nepovede," napsala na svém Instagramu tanečnice, která zazářila v několika řadách StarDance. Přiznala, že si během posilování přivodila úraz.

"Moc se omlouvám, hrozně mě to mrzí a se*e. Ale jsem asi nucena zrušit všechno na celý týden. Všem dám vědět. Nemůžu se vůbec pohnout, nikdy jsem nezažila takovou bolest zad. Ústřel jako prase," napsala.

"Hodně se mě ptáte, co jsem vyváděla. V podstatě nic. Normálně jsem šla cvičit, dokonce jsme měli lehčí trénink a zkusili nový cvik. A konečná. Nesedí mi na bedra cviky jako třeba mrtvý tah, tak i kolem tohoto trenažeru půjdu už obloukem. Velkým," dodala tanečnice, která kvůli zranění skončila v nemocnici.

Čtěte také

"Jsem šťastná, že mám kolem sebe skvělé kamarády a přátele! Ale i hodné lidi tady na sítích, děkuji za tolik zpráv s přáním brzkého uzdravení. Další velké poděkování patří ortopedii na Bulovce! Všichni na mě jsou milí," napsala.

Lálová se objevila v několika ročnících soutěže StarDance. Hned v tom svém prvním v roce 2016 se Zdeňkem Piškulou vyhrála. Podruhé v roce 2018 pak skončila s olympionikem Davidem Svobodou na třetím místě a naposledy. V roce 2021 tančila s Pavlem Trávníčkem a vypadla už ve druhém kole.

Témata: Veronika Lálová (tanečnice)