Hvězda StarDance Marek Eben o lukrativním jobu: Bude to definitivně naposledy!

Marek Eben

Autor: Pavel Krejčí

6. března 2024 9:53

Český lev finišuje s přípravami víkendového slavnostního večera, který bude uvádět Marek Eben, moderátorská hvězda StarDance. Proč kývl na lukrativní nabídku od filmařů a hodlá si tuto výzvu ještě někdy zopakovat? 

Eben přiznal, že se na sebe tak trochu zlobí, že na nabídku kývl, protože tuto práci doprovází stres. "Myslím, že to je jako když lezete do hor – předpokládám, že když lezete dolů, řeknete si, že to bylo naposled. A pak člověk sleze dolů a zase kouká nahoru a říká si: přeci jenom by to stálo za to ještě jednou zkusit," vysvětlil v pořadu Host Lucie Výborné na vlnách Radiožurnálu.

Hvězda StarDance ale připustila, že galavečera Českého lva se zřejmě zhostí naposledy. "Měl jsem pauzu, dělal jsem to před deseti lety, a myslím, že teď to bude definitivně naposled. Ale ještě jednou si to zkusím," poznamenal.

Čtěte také

Populární moderátor se podle svých slov obával toho, že se třeba loňské filmy nepovedou, tudíž nebude co slavit. "To je nepříjemné, když se to stane, protože člověk se na ty filmy podívá a řekne si – propánakrále, co já mám o tom říct hezkého. To letos není ten případ," konstatoval.

Eben viděl všechny filmy až do konce. "Fakt je to docela hezká kolekce, některé jsou bezvadné, některé jsou zajímavé, vždy tam můžete najít něco, co je na tom impozantního. Není tam nic, co by člověk šmahem mohl odsoudit," dodal. 

Témata: Marek Eben Český lev