"Hnus, ale my sneseme hodně! Honza nikoho nezabil!" Bendiga se zastal jeho partner

Jan Bendig a jeho partner Lukáš se zúčastnili Výměny manželek.

Autor: Pavel Krejčí

25. února 2024 8:49

Máme další vyjádření k závěrům kauzy kolem 'útoku' na Jana Bendiga. Po známém zpěvákovi se k celé záležitosti vyjádřil i jeho partner a manažer Lukáš Rejmon. Ten už měl dost toho, jak lidé jeho milému nakládají na internetu. 

Rejmon poznamenal, že hejty čte už několik dní. "Každý udělal rychlý závěr, každý rychle odsoudil, rád si kopl, měl radost. Honza vydá obsáhlé prohlášení. To se nebojte. Pak věřím, že se někteří i zastydíte," spustil na sociální síti podle super.cz. 

Bendigova partnera asi nejvíce pobouřilo, že lidé do hejtů zamotali i páteční dopravní nehodu zpěvákova mladšího bratra Marsella. "Přát někomu, kdo měl fakt velkou autonehodu, smrt a přát si, aby v tom autě seděl ještě Honza?! To je proti tomu těžkej hnus," konstatoval.

Čtěte také

"Spousta lidí psalo, že karma je zdarma u toho moučného incidentu. Tak aby je teda taky nedostihla, až pojedou jednou se svou rodinou v autě… fakt bych jim ten strach i přes ten hnus nepřál! My sneseme hodně… tohle přežijeme," pokračoval manažer.

Rejmon zmínil, že na koncertech se Bendiga na kauzu nikdo neptá. "Nikdo, ale vůbec nikdo mu tenhle incident nepředhodil do obličeje. Lidi vědí, jaký srdcař Honza je a že se někdy stanou blbosti. Ale nikoho naštěstí nezabil, nikomu neublížil, nezranil na rozdíl od těchto, kteří přejí smrt," dodal. 

Témata: Jan Bendig