Jan Bendig nemá klid! Mladšímu bratrovi zpěváka šlo o život

Jan Bendig

Autor: Pavel Krejčí

24. února 2024 19:54

Janu Bendigovi se momentálně lepí smůla na paty. Policie dospěla k závěru, že loňský incident na Slavících byl zinscenovaný, z čehož se má zodpovídat. K tomu se přidaly obavy o mladšího bratra, který svým způsobem také zaměstnal strážce zákona. 

Marsell Bendig byl totiž v noci na dnešek účastníkem dopravní nehody na dálnici, když se vracel z bratrova koncertu ve Znojmě, na němž byl předskokanem. Z incidentu vyvázl naštěstí jen s fixačním krunýřem na krční páteř. 

"Nezvládl jsem řízení, je to moje chyba, začalo sněžit a vozovka byla kluzká. Jsem z toho hrozně špatný," vypověděl manažer Pepa pro deník Blesk. List také přinesl informaci, že Jan Bendig se složil, když se o nepříjemné události dozvěděl.

Čtěte také

Na Bendiga je toho v souvislosti se závěry policie ohledně "útoku" na Slavících opravdu dost. Zpěvák slíbil, že se k celé záležitosti postaví čelem. Vyjádření od policie ale zatím nemá, ačkoliv už mělo být odesláno poštou.

"Jakmile ho budu mít, tak vám k tomu něco napíšu. Ať už je váš názor jakýkoliv a můj na tuto kauzu též, tak mě mrzí, jak se nafoukla a co se teď děje," vzkázal Bendig fanouškům a přidal ještě jeden závěrečný vzkaz. "Děkuji všem, kteří při mě stále stojí."

Témata: Jan Bendig