Harry a Meghan v šoku, ale poučení ze skandálu! Kate se neměří stejně jako jim

Vévodkyně Meghan a princ Harry

Autor: Pavel Krejčí

15. března 2024 20:54

Doslova celý svět řeší upravenou fotografii rodiny prince a princezny z Walesu. Výjimkou nejsou ani Spojené státy americké, kde žijí princ Harry a jeho žena Meghan s dětmi. Jak na aktuální skandál kolem britské královské rodiny reagují? 

Dvojice si údajně postěžovala na dvojí metr. "Pokud by se to samé stalo Harrymu a Meghan, byli by rozdrceni. Ale Meghan by takovou chybu nikdy neudělala. Má smysl pro detail," uvedly zdroje serveru Page Six

Mluvčí vévody a vévodkyně ze Sussexu se každopádně od těchto tvrzení distancoval. "S respektem k Page Six, tyhle informace rozhodně nepochází od nás," ozřejmil médiím. 

Čtěte také

Skandál kolem fotografie princezny Kate s dětmi nastal v uplynulých dnech. Monarchie snímek zveřejnila o víkendu, světové zpravodajské agentury se ho ale obratem rozhodly stáhnout z distribuce kvůli provedeným digitálním úpravám.

Královská rodina naposledy uvolnila nové informace o zdravotním stavu princezny Kate na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice po plánované operaci břicha. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Témata: Princ Harry Meghan Markle Kate Middleton