Princezna Kate a další fotka pod lupou? Autor snímku se raději ozval!

Kate a William

Autor: Pavel Krejčí

15. března 2024 13:58

Nové fotky princezny Kate musí v současnosti pod lupu. Velké světové agentury totiž stáhly z distribuce rodinný snímek kvůli provedeným úpravám, které palác pod tlakem přiznal. Lidé následně začali spekulovat i o pravosti dalších fotek. Včetně té, která manželku následníka trůnu zachycuje v autě s manželem. 

Princ William a jeho žena byli vyfoceni na zadní sedačce vozu při odjezdu z hradu Windsor. Agentura Goff Photos popřela jakoukoliv zásadní manipulaci se snímkem, přiznala jen úpravy světla a ořez. 

"Neupravujeme naše fotky ve Photoshopu, měníme pouze světlo. Focení osob v autě je nepředvídatelné a s odrazem na skle i složité," vysvětlil autor fotky Jim Bennett magazínu People

Fotograf vysvětlil, že čekal na následníka trůnu, který měl odcestovat do Londýna. "Až když jsem si kontroloval, že mám snímek prince Williama, tak jsem si uvědomil, že někdo sedí vedle něj. Ukázalo se, že je to Catherine," dodal Bennett.

Fotky princezny Kate jsou pod drobnohledem kvůli nedostatku zpráv o vývoji jejího zdravotního stavu po plánované lednové operaci břicha. Královská rodina naposledy uvolnila nové informace na konci ledna, když byla propuštěna z nemocnice. Na veřejnosti se manželka následníka trůnu naposledy objevila o Vánocích, když s rodinou zavítala do kostela. 

Princezna by se podle předchozích vyjádření neměla vrátit k pracovním povinnostem dříve než o Velikonocích, kdy s manželem a dětmi každoročně navštěvuje církevní obřady ve Windsoru. Podle britských médií by se měla opět ukázat na veřejnosti nejpozději v polovině dubna.

Témata: Kate Middleton Velká Británie královská rodina (gbr)