"Harry a Meghan, kde je váš příspěvek?" Zmínka o reklamě za miliony žije vlastním životem!

Meghan Markle a princ Harry 3

Autor: Pavel Krejčí

1. listopadu 2023 12:41

Princ Harry a jeho žena Meghan se v říjnu stali terčem pro tvůrce populárního animovaného seriálu Family Guy (Griffinovi), ačkoliv se jejich posměšky nezakládaly na realitě úplně ze sta procent. Například zmínka o milionových výdělcích skrz sponzorované příspěvky na sociálních sítích přesto začala žít vlastním životem. 

Britská média v čele s The Independent si všimla, že scénáristé v jedné z nových epizod zpochybňují pracovitost páru v souvislosti s lukrativní spoluprací s jednou z velkých globálních streamovacích platforem. "Pane, vaše miliony od Netflixu za... nikdo neví co," říká komorník ve scéně svému slavnému nadřízenému. 

Fakta ale hovoří jasně. Dvojice už pro platformu připravila dvě dokumentární série Harry & Meghan a Heart of Invictus. Nedávno navíc zakoupila práva ke zfilmování bestselleru Meet me at the Lake (Potkáme se u jezera) spisovatelky Carley Fortune. 

Čtěte také

Tvůrci seriálu se ovšem divákům snažili namluvit také to, že princ a jeho žena si vydělávají na živobytí prostřednictvím sponzorovaných příspěvků na sociálních sítích. "Čas udělat náš denní sponzorovaný instagramový příspěvek za 250 tisíc dolarů pro Del Taco," říká postavička Meghan manželovi. 

Del Taco je řetězec fastfoodových restaurací působící ve Spojených státech. Není divu, že jeho marketingové oddělení zmínky v populárním seriálu ihned využilo. "Harry a Meghan, pořád čekáme na váš dnešní příspěvek," napsali kreativci na sociální síti X. Pravdou ale je, že pár na sociálních sítích už nějaký čas nepůsobí. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle