Hanychová na fotce s hokejovými mistry světa: Je mi vás líto, šokovala Agáta!

Martin Nečas, Agáta Hanychová a David Pastrňák.

Autor: Pavel Krejčí

30. května 2024 10:05

I stálé hvězdy šoubyznysu se musely v posledních dnech ustoupit šílenství kolem hokejových mistrů světa. Vyprávět by o tom mohla i Agáta Hanychová, která se s dvěma hokejisty vyfotila a přiznala, že jich lituje. Proč přesně? 

Hanychová se na instagramu pochlubila fotkou s dvěma výraznými tvářemi triumfu na domácím mistrovství světa v ledním hokeji. Konkrétně šlo o střelce vítězného gólu Davida Pastrňáka a bodujícího útočníka Martina Nečase.

"Normálně bych se styděla za hvězdami přijít, ale ten hon, co se děje, je opravdu za mě moc... Děkuju za fotku a je mi vás líto... Jeden večer mistři a druhý večer se bulvár snaží najít jakoukoliv špínu," napsala dcera Veroniky Žilkové k fotce. 

Čtěte také

Agáta tím zjevně narážela především na to, co se dělo kolem generálního manažera týmu a bývalého skvělého hráče Petra Nedvěda, který byl zastižen s neznámou ženou během oslav. Později musel médiím vysvětlovat, že s manželkou je již nějaký čas rozvedený.

Česká reprezentace zvítězila v nedělním finále domácího šampionátu nad Švýcarskem 2:0. Obě branky padly až ve třetí třetině zápasu. Rozdílový gól vstřelil bostonský útočník David Pastrňák, šlo o jeho první zásah na turnaji. Výhru pak v poslední minutě pečetil do prázdné branky David Kämpf. 

Témata: Agáta Hanychová Hokej MS