Veronika Žilková vyhlásila pátrání! Kdo je pryč a není k nalezení?

Veronika Žilková 3

Autor: Pavel Krejčí

29. května 2024 18:32

Veronika Žilková našla po rozpadu manželství novou lásku, v posledních dnech ale hledala něco jiného, na čem jí také hodně záleží. Ztratil se jí totiž domácí mazlíček. S žádostí o pomoc se obrátila na fanoušky. 

Žilková v pátek na svém instagramovém profilu zveřejnila fotografii roztomilého černého kocoura. I jí totiž zbyly jen fotky, protože mazlíček se někam zaběhl. "Herec a miláček už je dva dny pryč a není k nalezení," posteskla si.

Populární herečka se zeptala fanoušků, zdali se jim to někdy také stalo. "Je vykastrovaný, tak by neměl jít za kočkama, ne? Jakou máte zkušenost vy?" zeptala se.

Láska herečky ke zvířatům je známou věcí. Není to ostatně tak dávno, co se podělila o radostnou zprávu ohledně koně dcery Korduly, který se potýkal se zdravotními problémy, přičemž nebylo vůbec jasné, jak příběh dopadne. 

Dopadl dobře. Žilková tehdy zveřejnila fotku dcery s kobylou, kterou doplnila všeříkajícím sdělením. "Kordy a Kordy. Velká gratulace! Po dlouhém boji se zraněním opět 'nasedláno'," napsala na instagramu.

Témata: Veronika Žilková