Fanoušci se po vypadnutí Ivy Kubelkové ze StarDance rozvášnili: Kritiku schytal Hradilek

Iva Kubelková a Martin Prágr

Autor: Zdeněk Tuhý

10. prosince 2023 13:12

V devátém díle StarDance těsně před branami finále vypadl největší favorit letošní řady Iva Kubelková a Martin Prágr. Fanoušci byli v šoku a po přenosu se okamžitě na sociálních sítích otevřela vášnivá diskuze.

V posledním momentě vyřazování se rozhodovalo mezi Ivou Kubelkovou s Martinem Prágrem a Vavřincem Hradilkem a Kateřinou Bartuněk Hrstkovou. Diváci rozhodli o vypadnutí Ivy Kubelkové, což byl favorit hned od začátku soutěže. 

Iva to vzala s Martinem velmi sportovně a Iva pronesla dojemný proslov. Ihned po přenosu se ale mezi diváky a fanoušky rozjela vášnivá diskuze. Někteří se pustili do Hradilka, který to pěkně schytal. 

Čtěte také

„Největší zklamání, nechápu jak lidi mohli upřednostnit Vavřince. Nic proti němu nemám, ale tančit opravdu neumí. Tohle byli adepti na finále už od prvního kola," napsala jedna z fanynek. „Škoda, ze to vůbec není spravedlivé. Hradilek s ultra nesympatickou partnerkou do finále nepatří. Tak teď už jen doufat, ze alespoň budou třetí," přidala se v kritice další divačka. 

Objevilo se ale i spousto milých a pozitivních komentářů, které se Vávry zastaly. „Lidi, nechte těch zlých komentářů. Však je to zábavný pořad, nejde o život. Ivě jsem postup do finále přála, ale i Vávrovi. Buďte trochu přející," snažila se situaci zachránit jedna z divaček.  

„Lidi, slyšeli jste Ivčinu závěrečnou řeč? Přestaňte tady hejtit Vávru. Všechny čtyři páry byly výborné a vyrovnané. Všichni čtyři by si zasloužili finále, ale bohužel je tam místo pouze pro tři páry," přidala se další. 

Fanoušci Ivy nemusí ovšem zoufat, že Ivu už neuvidí tančit. Ve finále se objeví na parketu všechny páry, takže se s nikým zdaleka ještě neloučíme. 

Témata: StarDance Iva Kubelková