Ewa Farna se nestačila divit: Vyprodáno podruhé! Kolik hodin stačilo?

Ewa Farna 3

Autor: Pavel Krejčí

30. října 2023 18:46

Zítřkem skončí říjen 2023, což byl významný měsíc v kariéře Ewy Farne. Proběhla totiž velká show v největší tuzemské hale O2 areně. Úspěch to byl takový, že se zpěvačka rozhodla přidat druhý termín. A pak se nestačila divit... 

Farna oznámila, že přidává druhý koncert na stejné adrese s datem 22. března 2024. Podle svých slov se rozhodla vyjít vstříc příznivcům.

"Obrovské množství zpráv od Vás fanoušků, kteří na mé oslavě třicetin nemohli z různých důvodů být, nesehnali už vstupenky nebo si to chtěli zopakovat ještě jednou, mě po týdnu po vyprodaném koncertě přesvědčilo," přiznala.

Čtěte také

"Navíc si tak nějak skoro nic nepamatuju a ráda si to dám ještě jednou. Přistupuju k tomu však s pokorou a taky rovnou dodávám, že tento přidaný koncert bude poslední šanci zhlédnout toto představení," pokračovala zpěvačka. 

Nakonec se nestačila divit, lístky na opakování show zmizely za pouhých patnáct hodin. "Ani ne během dne vyprodaná druhá O2 arena. Jste neuvěřitelní," vzkázala svým příznivcům na sociální síti. 

Témata: Ewa Farna