Eva Perkausová mizí z TV na mateřskou! Prima odhalila, kdo ji ve vysílání nahradí

Eva Perkausová 4

Autor: Pavel Krejčí

3. ledna 2024 9:27

Na Nový rok se těhotná Eva Perkausová ještě přihlásila divákům z televizní obrazovky, nyní už ale odchází na mateřskou. Prima tak musela definitivně rozhodnout a odhalit, kdo ji ve vysílání nahradí, zatímco bude absentovat. 

Perkausová se přinejmenším na nějaký čas rozloučila s diváky po úterním posledním vysílání na instagramu. Rovnou ale naznačovala, že mají v televizi počítat s jejím návratem.

"Všem moc děkuji. Celému Prima týmu a kolegům za trpělivost! A divákům za přízeň! Budu se opět těšit na obrazovkách hned, jak to možnosti dovolí. Přece jen, mít doma komando, to bude chtít pár týdnů výcviku... jedeme dál," napsala blondýnka na sociální síti. 

Čtěte také

Prima následně oznámila, že v hlavní zpravodajské relaci se bude objevovat Terezie Tománková. "Je mi ctí Evičku nahradit v Hlavních zprávách během doby, kdy porodí miminko a bude se o něj prvních pár týdnů starat," řekla k tomu moderátorka Partie. 

I Perkausová se podělila o svůj názor na záskok. "Je mi velkou ctí, že budu mít tak kvalitní a asi i nejlepší záskok, jaký mohl být. Terezko, děkuji ti mockrát a já se vrátím, až to zkrátka půjde," dodala. 

Témata: Eva Perkausová