Ivana Gottová letos zpřístupní Bertramku! Slavíkova rodina už ví, kam se bude stěhovat

Karel Gott s manželkou Ivanou na záběrech z filmu Karel 5

Autor: Pavel Krejčí

2. ledna 2024 14:42

Rodina legendárního Karla Gotta vstoupila do roku, během kterého opustí slavnou vilu na Bertramce. Vdova to oznámila již v říjnu. Dlouho ale nebylo jasné, kam se s dcerami přestěhuje, aby dům mohla zpřístupnit veřejnosti. Jak to tedy bude? 

Vdova Ivana oznámila bohulibý záměr v den výročí skonu svého muže. "Rozhodla jsem se spolu se svými dcerami, že u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu zpřístupníme náš dům v ulici Nad Bertramkou," uvedla s tím, že Karla by to podle jejího názoru těšilo. 

"Věříme, že Villa Gott se stane místem pro vás, kteří jste ho milovali a nezapomněli na něj," vzkázala na podzim fanouškům a dodala, že o detailech bude postupně informovat. Veřejnost zatím další podrobnosti nezná. 

Čtěte také

Členové rodiny už ale mají vědět, kam se budou stěhovat. Podle nejnovějších informací Blesku je podepsaná předběžná kupní smlouva na nové adrese v rezidenční oblasti Císařka. Jde o novostavbu s pěti obytnými místnostmi a kuchyní. 

Zmíněný list napsal, že Gottová smlouvu zřejmě z praktických důvodů, aby náklady mohla odečítat z daní, podepsala jako jednatelka společnosti Karel Gott Agency, nikoliv jako fyzická osoba. 

Témata: Ivana Gottová Karel Gott Charlotte Gottová