Eva Perkausová a slzy dojetí, skončila v TV. "Jsem pořád zadýchaná..."

Eva Perkausová 7

Autor: Jan Novák

5. ledna 2024 7:04 | Aktualizováno: 5. ledna 2024 7:12

Eva Perkausová, jak jsme již psali, ukončila své poslední vysílání. Emocemi zasáhnutá moderátorka se rozloučila s diváky i kolegy a nyní se chystá na přípravy druhého porodu. Za několik týdnů se také její malý syn Killian dočká radostného momentu - příchodu nového sourozence.

Naměkko byl i její kolega Petr Suchoň, který Perkausové za diváky i za redakci popřál hlavně zdraví. „Dámy a pánové, vážení diváci, Evička pomalu ale jistě vyráží rozšířit mužskou domácí přesilu. Odpočiň si od nás a vrať se, až budeš chtít,“ předal Suchoň dojaté Perkausové obří květinu.

„Měla jsem slzy na krajíčku. Nebudu lhát, že jsem nečekala rozloučení, protože kolegové jsou vždycky tak kolegiální a vstřícní, že s nějakým překvapením vždy přijdou,“ popsala své první dojmy moderátorka pro CNN Prima News.

Na televizní obrazovce se Perkausová nějaký ten čas neobjeví, neboť se na přelomu ledna a února chystá na přivítání svého druhého potomka. S úsměvem prozradila: „Břicho nosím už dlouho, mám pocit, že ho mám dva roky v kuse, a už je to vážně dlouhé, jsem pořád zadýchaná. Čím dříve, tím líp.“ Moderátorka sdílela, že doma se nyní pustí do příprav, protože dosud nemá vůbec nic nachystáno. Svěřila se: „Čekala jsem, až skončím, rozloučím se s diváky a budu mít čas vytáhnout všechno ze skříní.“ Perkausová také prozradila, že nový přírůstek do rodiny zdědí věci po starším bratrovi.

Terezie Tománková převezme moderátorské křeslo, kde dosud zasedala Perkausová. S úsměvem dodala: „Je mi velkou ctí, že Terezka nastoupí, není lepší náhrada. Těším se na to, že si ji budu moci příště prohlédnout.“

Témata: Eva Perkausová