Eva Burešová skončila mimo provoz: Rýma ji připravila o sluch!

Eva Burešová (herečka) 5

Autor: Pavel Krejčí

21. září 2023 11:42

Eva Burešová září v televizi i divadle, pokud to tedy dovolí zdravotní stav. Talentovaná herečka a zpěvačka se v posledních dnech potýkala s problémy, které jí ve výkonu jejího povolání opravdu zásadně limitovaly. Co ji postihlo? 

Burešová nejprve oznámila fanouškům, že ji v představení Bodyguard musí zastoupit Tereza Mašková, s níž se alternuje. Zprvu se domnívala, že chytila rýmu a chrapot z klimatizace. Potíže ale jenom začínaly. 

Později totiž informovala příznivce o dalším vývoji. "Přestala jsem slyšet na jedno ucho. Ta rýma je tak strašně silná, že prostě neslyším," vysvětlila partnerka kuchaře Přemka Forejta. Pro zpěvačku jsou pochopitelně takové problémy velice limitující. 

Čtěte také

Ještě v úterý stále nebyla populární herečka a zpěvačka fit. "Ty jedno blbé nachlazení, o co Ti jde? Už jsem myslela, že jsem z toho všeho venku, a dnes jsem se probudila úplně bez hlasu a s motanicí jak blázen," svěřila se .

"Od premiéry Bodyguarda mě neskolilo nic a teď, když nám začíná sezóna, tak já tady zase chraptím. Nemám ráda, když jsem neschopna. Maminky přece nebývají nemocné, ne?" dodala Burešová. 

Témata: Eva Burešová