Anna Slováčková bojuje se zákeřnou chorobou: Poslední fotka s vlasy!

Anička Slováčková na fotce ještě s vlasy. 5

Autor: Pavel Krejčí

4. prosince 2023 8:16

Anna Slováčková už několik týdnů svádí zápas se zákeřnou rakovinou. Stejně jako při první zkušenosti s touto nemocí se musela rozloučit s vlasy. Předtím se s nimi ale ještě stihla naposledy vyfotit.

Čtvrtkem skončil letošní listopad, takže Slováčková shrnula svůj letošní jedenáctý kalendářní měsíc v několika fotkách. Hned ta první ji zachycuje ještě s vlasy, o které následně přišla, což dokazuje hned následující snímek.

Slováčková začátkem října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková