Eva Adamczyková si vyrazila na projížďku: Fanoušci se bojí o její zdraví

Eva Adamczyková (dříve Samková) 3

Autor: Zdeněk Tuhý

11. července 2024 15:39

Eva Adamczyková (31) je momentálně v očekávání svého prvního potomka a začátkem června kvůli tomu oznámila přerušení své sportovní kariéry. I tak se ale nadále, dokud to jde, udržuje v kondici a se sportem se zatím ještě neloučí. 

Sportovkyně si totiž nedávno vyrazila na projížďku na kole, ze které se pochlubila snímkem v posledním příspěvku na Instagramu. „Po delší době zase na vyjížďce s mým Ghoastíkem štěrkoletem," pochlubila se Adamczyková svým fanouškům. „Trochu vedro, ale když se schová člověk do lesa, tak skvělý," doplnila. 

Čtěte také

Od fanoušků dostala mnoho milých komentářů, ale našli se i tací, kteří se o Evu báli „Evko, opatrně, jste těhotná, aspoň myslím, že jsem to četla. Už jsem důchodkyně, a tak někdy se pletu a moc přeji, ať je u vás vše OK," napsala jedna z fanynek. 

 „Nevím, jestli je v těhotenství dobré jezdit na kole. Dávejte prosím na sebe pozor, ať nespadnete,“ přidala se další ustaraná komentující. „Na kole vedro nevadí, fouká to. Ale nesmí se zastavit,“ napsal další ze sledujících. 

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková)