Elán navnadil fanoušky na koncerty! Jak se na nich mohou podílet?

skupina Elán, Jožo Ráž 2

Autor: Pavel Krejčí

6. října 2023 11:38

Elán se v příštím roce hodlá rozloučit se zesnulým Vašem Patejdlem na čtyřech koncertech v hlavních městech Česka a Slovenska. Podílet se na nich mohou i fanoušci. Jak konkrétně? 

Jak jsme vás informovali, Elán v uplynulých dnech oznámil, že přidává další dva koncerty v Praze a Bratislavě. "Vašo nám v posledních měsících říkával, že řádná oslava musí trvat minimálně dva dny a sedmdesátku člověk slaví jen jednou v životě. Takže oba přidané dny budeme hrát pro něj," uvedl kytarista Jano Baláž. 

Na přidaných koncertech fanoušci uvidí Elán ve své čisté rockové podobě. "Kapela se na pódiu vrátí do období v osmdesátých letech. Tehdy hrála již bez dechů a věnovala se spíše rockovější muzice. Zazní i skladby z alb, kdy Vašo nebyl členem Elánu a věnoval se svojí sólové dráze," popsal manažer Elánu Michal Čimera.

Čtěte také

Slovenské legendy ve středu oznámily další podrobnosti, nově oznámené koncerty se totiž od těch prvních mají lišit. "Fanoušci hlasování ovlivní playlist večera a rozhodnou o části skladeb, které Elán odehraje," sdělila kapela na facebooku.

Elán hodlá hudebně i audiovizuálně vzdát hold zesnulému Patejdlovi. "Jen na druhých koncertech bude k dispozici legendární Škoda 110 R z filmu Rabaka," dodali hudebníci. 

Témata: skupina Elán Vašo Patejdl