Dominika Gottová musí být vzteky bez sebe: Jde o peníze, Ivanu a její sestru!

Karel Gott s dcerami 4

Autor: Pavel Krejčí

15. srpna 2023 15:50

Dominika Gottová sice žije v zahraničí, ale kontakt s Českem udržuje prostřednictvím médií. V posledních dnech se mohla dočíst zprávu, která ji nepochybně nepotěšila. Jde totiž o peníze! A jak je známo, její finanční situace dlouhodobě není nejlepší. 

V pondělí uplynul měsíc od připomínky nedožitých 84. narozenin legendárního zpěváka Karla Gotta, přičemž v říjnu to budou už čtyři roky, co mnohonásobný Slavík není mezi námi. Přesto se v médiích stále probírají záležitosti týkající se dědictví.

Gott měl totiž celkem čtyři dcery, z toho dvě nemanželské. Právě s nejstarší Dominikou a o něco mladší Lucií se vypořádal dopředu, když jim věnoval několik milionů korun, aby se do budoucna vzdaly nároku na cokoliv dalšího. Připomněl to deník Aha!.

Čtěte také

Nicméně teď vyšlo najevo, že Lucie, která žije objektivně spořádanějším životem než její starší sestra, může počítat v rodinném rozpočtu s pravidelným přísunem peněz. Dominiku žijící ve Finsku to nepochybně pořádně naštve.

Konkrétně má jít o iniciativu vdovy Ivany Gottové. "Nabídla jí (Lucii), že jí bude posílat 15 tisíc korun jako příspěvek pro ni a 7 tisíc korun na děti," uvedl zdroj Blesku podle zmíněného deníku. Dohoda prý funguje už od roku 2020.

Témata: Dominika Gottová Ivana Gottová Lucie Kovaříková (dříve Gottová) Karel Gott