Dominika Gottová má v Česku velké plány: Dojde i na svatbu!

Dominika Gottová ve videoklipu k písni. 3

Autor: Pavel Krejčí

8. září 2023 10:53

Dominika Gottová je v Česku, kam přijela v návaznosti na incident, který se přihodil její mamince Antonii v domově pro důchodce. Nicméně jedna ze čtyř dcer Karla Gotta nepřijela pouze kvůli rodinným záležitostem. 

Jak jsme vás informovali, Gottová se chystá navštívit svou maminku po roce a třech měsících, co se neviděly. Dopředu však avizovala, že se chce také sejít s kamarády. Nyní vyšlo najevo, při jaké příležitosti se tak má stát.

Nejstarší dcera našeho nejslavnějšího zpěváka obdržela pozvání na svatbu, kde ji chce vidět kamarád, který se žení. Jak slavná svatebčanka prozradila, její manžel Timo nemohl z pracovních důvodů dorazit, a tak ji bude doprovázet kamarádka, s níž pracovala v lahůdkách.

Čtěte také

"Na druhou stranu jsem ráda, protože se sejdu s kamarády, budeme vzpomínat na staré časy," svěřila se Dominika serveru super.cz. Obléknout si na veselku hodlá šaty s květinovým vzorem. 

Otázkou zůstává, zdali se Gottová zastaví také na pražských Malvazinkách, kde je pochován její otec, od jehož smrti uplynou na samém začátku října již čtyři roky. 

Témata: Dominika Gottová