Česko, připrav se! Gottová je na cestě domů, prozradila plány

Dominika Gottová ve videoklipu k písni. 4

Autor: Pavel Krejčí

6. září 2023 19:25

V říjnu to budou už čtyři roky, co se musí obejít bez tatínka. Ovšem maminky padesátnice Dominiky Gottové se stále má čile ke světu, i když občas dojde na nějakou tu nepříjemnost. Jedna taková dceru vyděsila natolik, že se rozhodla přijet do Česka. 

Někdejší baletka a tanečnice Antonie Zacpalová podle informací deníku Aha! nešťastně upadla v domově pro důchodce, kde ve svých šestaosmdesáti letech žije. Mamince nejstarší ze čtyř dcer slavného zpěváka se nedařilo zvednout, naštěstí ji po nějakém čase našla pečovatelka.

Když se o všem dozvěděla dcera, ihned se rozhodla upravit své plány. "Není jí už nejméně a neviděly jsme se rok a tři měsíce. Proto jsem se rozhodla, že rychle přiletím, abych ji mohla obejmout a říci, jak moc ji mám ráda," řekla Gottová zmíněnému listu. 

Čtěte také

Letenku měla mít zakoupenou údajně už na úterní večerní spoj mezi Helsinkami a Prahou. "Chci zůstat týden, abych mohla strávit s maminkou hodně času. A pak se chci také sejít s kamarády," prozradila žena, která s menšími přestávkami žije dlouhá léta ve Finsku.

Gottová by se rovnou mohla zastavit i na hrobu mnohonásobného Slavíka na pražských Malvazinkách. Tak uvidíme...

Témata: Dominika Gottová