Detaily tragické VRAŽDY Victorie Velvet (†40): Manžel ji zastřelil před očima dětí!

Ilustrační foto

Autor: Libor Frýdl

14. června 2024 17:30

Tragická smrt zpěvačky Victorie Velvet, po svatbě známé jako Victoria Blyth, otřásla nejen Českem, ale i Tureckem. Victoria žila se svým manželem Davidem Thomasem Blythem a jejich třemi dětmi ve vile v Ankaře a byli součástí tamní elity.

Podle tureckých médií předcházela vraždě hádka mezi manželi. Situaci zhoršuje fakt, že jejich tři děti byly svědky tragédie. Pomoc zavolal jejich čtrnáctiletý syn David. Kromě něj měli ještě desetiletou dceru Annabelle a nejmladšího syna Zacharyho, který se narodil v roce 2020. Po tragédii byly děti předány do péče příbuzných v Česku. Těla manželů jsou stále v Ankaře, kde probíhá pitva.

"Dvojice se začala z neznámého důvodu hádat v noci na 11. června. Hádka rychle přerostla v bitku, při které manžel vytáhl pistoli, zastřelil svou ženu a poté spáchal sebevraždu. Jejich děti byly v té době doma. Jedno z nich vypovídalo, že hádka začala kvůli maminčiným textovým zprávám," uvádějí turecké servery Turkyie Gazetesi a Hurriyet.

Čtěte také

Victoria byla oblíbená nejen v Česku, ale i v Turecku, kde podporovala rozvoj turecko-českých vztahů a angažovala se v charitě. Založila organizaci Runkara, která pořádala sportovní akce včetně půlmaratonu. Společně se svým manželem, skotským ropným podnikatelem, organizovala společenské a sportovní akce, což jim umožnilo být součástí společenské smetánky. Turecká média označila tragédii za "šok v Ankaře".

Nikdo netuší, co se vlastně stalo, protože manželství Victorie a Thomase působilo velmi harmonicky, což potvrzují i její blízké přítelkyně. "Znaly jsme se patnáct let, naposledy jsme se viděly před třemi týdny v Praze a byla šťastná. Oni se milovali, vůbec to nechápu," uvedla jedna z kamarádek zpěvačky pro expres.cz.

Čtěte také

V posledním rozhovoru pro portál super.cz letos v dubnu Victoria uvedla, že je ve vztahu velmi spokojená a její rodina se má dobře. Další kamarádka, která si nepřála být jmenována, potvrdila, že ji manžel velmi miloval a žili si pohádkově. "Měli jsme jít na společenskou akci, ale dala přednost večeři s rodinou. Byla velmi blízká se svou maminkou, zvláště po smrti otce před dvěma lety. Její mladší sestra Alexandra ji často navštěvovala i v Turecku," dodala. 

Témata: Victoria Vera Blyth zbraně