Vražda Victorie Velvet (†40): Rodina je zdrcena! Tady jsou její první slova!

Vražda, ilustrační foto

Autor: Libor Frýdl

14. června 2024 16:55

Tragická smrt zpěvačky Victorie Velvet (†40) hluboce zasáhla její blízké okolí. Podle dostupných informací ji v Ankaře, kde žila s rodinou, zastřelil její manžel David Thomas Blyth, který následně spáchal sebevraždu.

Při incidentu měly být přítomné i jejich tři děti, které jsou nyní v péči rodiny, jak uvádí turecký web Hürriyet.

Rodina prostřednictvím svého právníka vydala první prohlášení k této tragické události. "V této těžké době bychom rádi požádali o respektování soukromí rodiny. Ztráta blízkých je nesmírně bolestivá a celá rodina potřebuje čas na zpracování tohoto neštěstí a zajištění všech nezbytných záležitostí, které s tím souvisejí," uvedl advokát David Němeček.

Čtěte také

Victoria se narodila v roce 1984 v Kapském Městě v Jihoafrické republice. Její otec byl Čech a matka pocházela z Namibie, jak uvádí web Hürriyet.com. Do Česka se s rodinou přestěhovala v roce 1998, kde vystudovala hudební vědu.

Své první album "Killing Me Softly" vydala v roce 2004, ale do povědomí se dostala až s vydáním druhého alba v roce 2006. Fanoušci ji mohou znát také z vystoupení s slovenskou zpěvačkou Darou Rolins a z účinkování v seriálu Ošklivka Katka, kde hrála samu sebe.

V roce 2019 Victoria Velvet oznámila, že se stěhuje z České republiky do Turecka, aby byla se svým manželem, který tam zakládal firmu a potřeboval její pomoc.

Témata: Vražda