Dara Rolins začíná lézt lidem na nervy: Už se na to vy**r, píšou jí!

Dara Rolins 3

Autor: Pavel Krejčí

15. června 2024 17:09

Hrozí Daře Rolins, že přijde o fanoušky? Možná ano! Některým z nich totiž začíná vadit, že jako kolovrátek neustále řeší jen svůj vzhled po nedávném estetickém zákroku. Lidé by raději chtěli zjistit něco jiného. 

Zatím naposledy Rolins reagovala na častý postřeh fanoušků ohledně make-upu. "Nevím jak vy, ale já se do lesa ani na trénink nemaluji. Takže ano, moje nenamalované oči jsou menší než ty namalované," prozradila. 

"A jak některé z vás tak často irituje, navíc mám každé oko jinak velké. To ale odjakživa, zvykla jsem si. A pravé i levé mám ráda stejně," dodala slovenská zpěvačka, která však začíná některým svým fanouškům lézt na nervy tím, že neustále řeší svůj nový vzhled po nedávném estetickém zákroku.

Čtěte také

"Daro, už se na to vy**r... Ať píšou a píšou, chtějí tě vytočit... Ať závidí... Podívej nám o tobě a tvojí lásce... Zkrátka o všem jiném nám povídej," vyzvala ji fanynka Andy, která se dokonce dočkala i odpovědi. 

"Můžu si tady, na svém Instagramu, psát, o čem právě chci? Protože to o všem dalším, jiném, budu psát, až když zase budu chtít já. Dohodnuto?" reagovala Rolins.

Témata: Dara Rolins