Dara Rolins v šoku? PRAVDA o námluvách Pavla Nedvěda!

Dara Rolins s partnerem Pavlem Nedvědem 4

Autor: Pavel Krejčí

22. března 2024 8:29

Dara Rolins a Pavel Nedvěd tvoří pár už tak dlouho, že plánují společnou budoucnost. Je přitom důležité, aby jeden na druhého brali ohledy. Občas ale nastávají chvíle, kdy rozhodování není vůbec jednoduché. 

Například kvůli tomu, že umělecká kariéra Dary Rolins je čistě soustředěná na Česko a Slovensko, zatímco Pavel Nedvěd jako někdejší fotbalista světového formátu je známý i v zahraničí. A stále tam na něj nezapomněli...

Nedávno vyšlo najevo, že se o jeho funkcionářské služby zajímají v arabském světě. Bývalý český reprezentant se objevil na zápase druhé saúdskoarabské ligy. Podle dostupných informací dostal od místních šejků velmi zajímavou nabídku, kterou pečlivě zvažuje.

Připomeňme však, že v poslední době jedno angažmá odmítl, kdy mohl působit jako manažer u české reprezentace. Ani v nynějším případě není jasno. "Zatím nic nepodepsal, byl tam z toho důvodu, že se mu tato konkrétní nabídka líbí víc, než jiné. Je tedy dost možné, že to nakonec dopadne, ale zatím jsou to stále námluvy," citoval server cas.sk informovaný zdroj. 

Témata: Dara Rolins Pavel Nedvěd