Dara Rolins po plastice k nepoznání? Je mi jedno, co si myslíte, vzkázala!

Dara Rolins 2

Autor: Pavel Krejčí

3. května 2024 9:06

Je to vůbec Dara Rolins? Takové otázky si kladli mnozí fanoušci poté, co se jim slovenská zpěvačka konečně ukázala po nedávném estetickém zákroku, který chtěla ututlat, ovšem plastický chirurg jí udělal čáru přes rozpočet. Dara se nyní rozhodla rázně vystoupit na svou obranu.

Rolins asi musela čekat, že opět přijdou kritické reakce, což ostatně už v úvodu naznačila. "Snad jste si nemysleli, že jsem se vrátila, protože mi chyběl názor všech těch odborníků na Daru. Samozřejmě mě těší každý milý kompliment, ale zároveň nechápu potřebu některých z vás psát mi sem názor a postoj k estetické chirurgii," rozjela se na instagramu.

Takové pisálky rovnou poslala na k tomu určená diskuzní fóra. "Mně je totiž dost jedno, co si myslí nějaká teta anebo strejda, kterého vůbec neznám," prohlásila nekompromisně. 

Čtěte také

"Nechce se mi v tom přehrabovat a mazat negativní komenty, anebo blokovat hejtry, na to máme jiné sebestředné umělce, ale jedno je jisté: Na to, jak se cítím, na čem mi záleží a co se mi líbí, nemá dobrý ani zlý koment žádný vliv. Možná když jsem měla 10 roků a myslela jsem si, že mě musí mít každý rád, abych byla šťastná," pokračovala zpěvačka.

"Šetřete si nervy, energii a rady pro lidi, které minimálně osobně znáte, i když to, zda o ně někdo z nich stojí, je už věc druhá. Nejlepší totiž je se starat hlavně o sebe. Taková malá rada, pro změnu ode mě," dodala Rolins. 

Témata: Dara Rolins