Dara Rolins a Pavel Nedvěd to neutají: DETAILY podoby italského hnízdečka lásky!

Dara Rolins a Pavel Nedvěd 4

Autor: Pavel Krejčí

5. července 2024 13:36

Italské království Dary Rolins a Pavla Nedvěda už nějaký čas roste u jezera Lago Maggiore. Hvězdný pár si totiž s ohledem na věk pořizuje místo dětí nemovitosti. Jednou z nich je luxusní dům v Itálii. Co nového o něm víme? 

Nový Čas upozornil na vizualizace stavby, z nichž vyplývá, že má jít o honosnou prosklenou vilu o třech poschodích. Na obrázcích nechybí bazén či velká zahrada. V domě by měl bát i výtah. Rozloha pozemku má činit 2500 metrů čtverečních. 

Už dříve se přitom objevily některé informace o výši investice. Dvojice podle italských médií zaplatila 440 eur za metr čtvereční. Sami si tak můžete spočítat, že opravdu nejde o levnou záležitost. 

Čtěte také

O svatbu v sousedství se zajímají i místní. Sousedkou páru bude paní se psem, které neuniklo, že se k nim do obce bude stěhovat bývalý hráč Juventusu Turín a Lazia Řím. "Četla jsem a slyšela, že tu bude bydlet Nedvěd," řekla pro Plus 7 dní. "Ano, jeho přítelkyně je taková blondýnka, známá zpěvačka," doplnila vzápětí. 

Paní nicméně vnímá, že v sousedství roste luxusní sídlo. "Ale řeknu vám, že nic tak velkolepého tu ještě nikdo nikdy nestavěl. Jsem zvědavá, co z toho vznikne, zatím je to řádná zátěž pro ekosystém," dodala.

Témata: Dara Rolins Pavel Nedvěd