Dara Rolins a Pavel Nedvěd: Jak roste jejich italské hnízdečko lásky?

Pavel Nedvěd a Dara Rolins. 5

Autor: Pavel Krejčí

1. června 2024 16:46

Hnízdečko lásky v Itálii si už nějaký čas staví Dara Rolins a Pavel Nedvěd. V poslední době se kolem hvězdného páru děly jiné zajímavé věci, především se týkaly zpěvačky. V soukromí si ale dvojice užívá krásné časy. 

Už předloni na podzim vyšlo najevo, že si Rolins a Nedvěd pořídili pozemek pro hnízdečko lásky u jezera Lago Maggiore. V oblasti dokonce společně slavili padesátiny. Bývalému českému fotbalovému reprezentantovi se tak prý splní sen, protože si vždy přál dům u jezera. "A pro nás je to něco, o čem se nám ani nesnilo," dodala zpěvačka za sebe a svou dceru.

Popová hvězda se nyní pochlubila, jak stavba honosného sídla na lukrativním místě pokročila. Na místě nechybí jeřáb, ze samotného domu stojí základy, které už obklopuje lešení. Všechno nasvědčuje tomu, že půjde o opravdu luxusní dům. 

Na obhlídku naposledy vyrazila nejen zamilovaná dvojice, ale i zpěvaččina dcera Laura, kterou má Dara s hudebníkem Matějem Homolou ze známé kapely Wohnout. "Na kontrole u nás doma," napsala dívka k fotkám, které zveřejnila na sociální síti. 

Témata: Dara Rolins Pavel Nedvěd