Daniela Písařovicová se vdala za Ondřeje Brzobohatého! Takhle to viděl Libor Bouček

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se tajně vzali 3

Autor: Pavel Krejčí

22. září 2023 9:07

Největší událostí posledních dní v českém šoubyznyse je bezpochyby svatba Ondřeje Gregora Brzobohatého a Daniela Písařovicové. Jak už to tak bývá, když se berou dva slavní lidé, nechybí u toho ani další celebrity. Například Libor Bouček v tomto konkrétním případě. 

Bouček ve čtvrtek sdílel na instagramu fotku "unikátního hudebně-literárníha dua Znouzekumšt", tedy sebe a Jakuba Prachaře. Na veselce totiž vystoupili, ačkoliv pozornost byla samozřejmě věnována především novomanželům.

"Dva přátelé, kteří se rozhodli oslavit svou lásku s těmi nejbližšími a odhodlali se ke kroku závaznému, tradičnímu a milému. Byly to hodiny plné štěstí, úsměvů, lásky, špaget, florentiny, meruňky, vína, vody, slov, vět, tance, objímání. Na těch několik hodin zmizela relace se světem a na základě pevného pouta těch dvou jsme zažili svatbu z nejharmoničtějších. V tom úzkém kruhu nás všech bylo tak zřejmé a očividné, jak zásadní je pojem rodiny. Jak je to cenný. Nenahraditelný," rozplýval se moderátor na sociální síti. 

Čtěte také

Písařovicovou a Brzobohatého pak označil za středobod uplynulého víkendu. "Přeju si z celého srdce, ať každý den čerpáte z toho, co jsme prožili. A díky za tu možnost," vzkázal.

"Nadhled, ironie, rozum, smysl pro realitu, víra ve vlastní rozhodnutí a péče o lásku. Ať tahle směs neslábne. A jestli budete slavit výročí, jsme schopni Znouzekumšt pravidelně obnovovat. I kdybyste nechtěli, stejně vás budeme provázet životem," pokračoval Bouček a poděkoval za pozvání. "Bylo to překrásný, dospělý, bez naivity a hlavně láskyplný!" dodal. 

Témata: Daniela Písařovicová Ondřej Brzobohatý Libor Bouček