Dagmar Havlová ve Varech vyrazila dech: Neuvěříte, kolik stály "její" šperky!

Zahájení KVIFF 2024, hotel Thermal. 3

Autor: Pavel Krejčí

3. července 2024 15:55

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je od pátku v plném proudu, přičemž už do lázeňského města zavítala řada hvězd. Byla mezi nimi i Dagmar Havlová a zaujala tím, co měla na sobě. 

Nejprve se řešilo, že si poprvé po mnoha měsících zase obula lodičky na podpatku, ačkoliv ji stále limitují následky přetržené Achillovy šlachy. "Dnes jsem si vzala lodičky na malinkatém podpatku, zkusím to vydržet. Zkusím, co ta achillovka udělá," vysvětlovala Havlová přítomným novinářům. 

Bývalá první dáma měla loni bezprostředně po zranění nařízené dva měsíce nuceného klidu. Ani po nich ale problémy s nohou zcela neodezněly. Fanouškům dokonce vysvětlovala, proč nenosí boty na podpatku. "Pak mi ta achilovka nateče a strašně bolí," zmiňovala. 

Čtěte také

Pozornosti však neunikly ani hodnotné šperky, kterými vizážisté ověsili slavnou herečku jako vánoční stromeček. Slovenský deník Nový Čas upozornil, že šlo o šperky závratných cen.

Havlová měla v uších diamantové náušnice za téměř 23 tisíc eur a na krku masivní náhrdelník za více než 52 tisíc eur. Nejdražší položkou outfitu byl ovšem prsten s velkým diamantem v hodnotě přes 280 tisíc eur. 

Témata: Dagmar Havlová Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary (MFF KV)