Sheeranem vyvolená Ewa Farna neskrývá emoce: Šílený, ale je to pravda!

Ewa Farna 3

Autor: Pavel Krejčí

3. července 2024 11:04

Málokdy se stane, že světovým hvězdám na jejich českých koncertech předskakují tuzemští interpreti. V případě chystaných červencových show Eda Sheerana v Hradci Králové tomu tak ale bude. A "vyvolená" Ewa Farna z toho má obrovskou radost. 

Sheeran bude v Hradci Králové vystupovat 27. a 28. července, přičemž Farna oba dny otevře hlavní program od 18 hodin. V rámci doprovodného programu vystoupí také Ben Cristovao společně s Karolem Komendou, Pokáč nebo Thom Artway

"Tohle je šílený, ale je to pravda," reagovala zpěvačka na velké oznámení. "Navíc jsme prý jeden z mála lokálních supportů, co si Ed vybral na celosvětovém turné. Jsem unešena a naplněna vděkem," dodala na instagramu. 

Čtěte také

Ewa Farna je v dnešní době jedna z nejúspěšnějších zpěvaček nejen u nás, ale i v Polsku. Letos má za sebou dvakrát vyprodanou show v O2 areně, která sklidila obrovský úspěch u publika i odborné veřejnosti. Na svém kontě má řadu ocenění včetně Českého slavíka, kde už ve svých 13ti letech vyhrála Objev roku. V roce 2022 ji Forbes zařadil do prestižního výběru inspirativních lidí 30 pod 30.

I přes svůj mladý věk je již 18 let na hudební scéně. Vydala pět českých a šest polských řadových desek, dvě „Best Of“ kompilace a dokonce pár živých záznamů, at‘ už akusticky, nebo se symfonickým orchestrem. Ewa Farna nedávno uvedla na festivalu Rock for People premiéru svého nového klipu Vlny ke stejnojmennému filmu Jiřího Mádla. 

Témata: Ewa Farna Ed Sheeran