Dagmar Havlová a Jiřina Bohdalová v Inkognitu: Špičkování mezi slavnými herečkami!

Jiřina Bohdalová 4

Autor: Pavel Krejčí

1. března 2024 8:40

Slavné herečky Jiřina Bohdalová a Dagmar Havlová se potkaly v premiérové epizodě televizního pořadu Inkognito. A byla to velká zábava! Čím se Bohdalová mohla lehce dotknout Havlové?

Bohdalová sice za dva měsíce oslaví 93. narozeniny, přesto jen neodpočívá a stále nemá problém se objevit v televizi. Primě tak kývla na nabídku stát se "terčem" pro hadače v jedné z premiérových epizod.

Společně s Jakubem Prachařem, Ondřejem Gregorem Brzobohatým a Richardem Genzerem se identitu slavné osobnosti snažila uhádnout i bývalá první dáma Dagmar Havlová. Legendární herečku přivítali diváci bouřlivým aplausem, a tak bylo jasné, že dorazila opravdu vážená osobnost. 

Čtěte také

Zajímavě na to šel Richard Genzer. "Nevoní," nechal se slyšet a vzápětí se ptal na vizáž. "Hezká, střed nebo Halloween?" položil dotaz. Například Brzobohatého zajímalo, zdali jde zároveň i o zpěvačku. 

Zajiskřilo to ovšem i mezi Bohdalovou a Havlovou, když prvně jmenovaná o té druhé prohlásila, že neumí vařit. Vdova po prezidentovi se bránila slovy, že doma vaří denně. 

Témata: Jiřina Bohdalová Dagmar Havlová