Anna Slováčková si užívá dovolenou! Vyrazila do prosluněné Neapole!

Anna Slováčková 5

Autor: Libor Frýdl

28. února 2024 21:16

Kdo by čekal, že Anna Slováčková bude sedět doma a hroutit se z návratu rakoviny, nemohl by se splést více. Herečka si užívá život plnými doušky, jak dokládá na svém Instagramu!

"Vždycky, když někam cestuji, cítím neskutečnou vděčnost za to, že je to vůbec možné. Po všech stránkách. Je to takový dar, moci vidět jiné kultury, země, moře, oceány... Jíst jiné jídlo, slyšet jinou hudbu... Miluju to. Ráno snídat v Praze, odpoledne obědvat v Itálii!" napsala.

"Užívat si každičký den, jak jen to jde. Díky za ty dary, živote!" dodala herečka a zpěvačka, které se vrátila rakovina.

Už dříve uvedla, že chtěla z Neapole najít aspoň jednu fotku, kde je ona, jak si užívá špinavé ulice, hluk, chaos, slunce… "Ale ne, na 90% fotkách je žrádlo. Protože… žrádlo = láska. A taky proto, protože za jídlem jsme tam hlavně jeli. Italskou kuchyni naprosto miluju," napsala.

Dodala, že je jí líto, kolik si toho na vzpomínku zapomněla vyfotit. Jmenovitě šlo o kalamáry a krevety, burrata, sfogliatelle, pizzu nebo například grundle. 

Témata: Anna Slováčková