Dáda Patrasová a Felix Slováček: V těžkých chvílích drží pospolu!

Felix Slováček křtil album. 4

Autor: Pavel Krejčí

1. listopadu 2023 16:56

Vztahy manželů Dády Patrasové a Felixe Slováčka jsou dlouhodobě všelijaké, ale nyní to vypadá, že je opět spojuje společný nepřítel. Tím je vážná nemoc dcery Aničky. Dvojice totiž odcházela ruku v ruce z posledního rozloučení s textařem Eduardem Krečmarem. 

Slavní rodiče pochopitelně diagnózu dcery Aničky těžce nesou. Dobrou zprávou, o které jsme vás informovali, alespoň je, že Patrasová prý rozhodně nehledá útěchu v alkoholu. Rodina totiž je talentované herečce a zpěvačce největší oporou během náročného boje s nemocí.

Manželé nicméně nevynechali smuteční obřad, který se v úterý uskutečnil v evangelické modlitebně na pražských Vinohradech. Zprvu sice neseděli vedle sebe, což ale mělo své vysvětlení.

Čtěte také

Patrasová totiž dorazila se zpožděním, takže po položení květiny k rakvi už nenašla jiné místo než v jedné ze zadních řad. Slováček byl mezitím se saxofonem připravený v popředí. Podle Blesku nicméně oba odcházeli z posledního rozloučení ruku v ruce. 

Krečmar zemřel 22. října ve věku 81 let. Textař a libretista byl autorem mnoha textů k písním hvězd tuzemské populární hudby. Pražský rodák spolupracoval s takovými jmény jako Karel Gott, Václav Neckář, Jitka Zelenková nebo Petr Novák. 

Témata: Dagmar Patrasová Felix Slováček