Dáda Patrasová: Dobré zprávy ve světle nemoci její dcery Aničky!

Dáda Patrasová 4

Autor: Pavel Krejčí

29. října 2023 19:40

Rodina je zcela samozřejmě největší oporou Aničky Slováčkové, která v říjnu sdělila, že se opět potýká se zákeřnou rakovinou. Diagnózu pochopitelně těžce nese maminka herečky a zpěvačky, tedy Dáda Patrasová. Útěchu prý ale rozhodně nehledá v alkoholu. 

Podle informací Blesku se totiž Patrasová v souvislosti s dceřinou diagnózou rozhodla vzdát alkoholu. "Myslím, že ano," odpověděl její syn Felix Slováček mladší na otázku deníku, zdali se postavila svým problémům a démonům. 

Starší bratr nemocné Aničky navíc ujistil veřejnost, že blízcí drží pohromadě a snaží se být co nejvíce nápomocní. "Kdo jiný by měl být největší oporou než rodina. Dobře to dopadne," vzkázal hudebník, který se potatil. 

Čtěte také

Jak známo, Patrasová donedávna čelila obžalobě v případu loňské dopravní nehody, kdy 23. května 2022 havarovala nedaleko svého domu. Nehoda se obešla bez zranění, ale také bez dechové zkoušky, které se tehdy slavná řidička odmítla podrobit. Zároveň trvala na své nevině a vzkazovala, že je dokonce připravena se bránit u soudu.

Nakonec dostala dvouletý zákaz řízení a pokutu ve výši 200 tisíc korun. Ve hře byly původně čtyři možné tresty: veřejně prospěšné práce, peněžitý trest, zákaz řízení a podmíněný trest. 

Témata: Dagmar Patrasová