Co se dělo na koncertě Taylor Swift? Nejnovější video ukazuje, že vedro dopadlo i na zpěvačku!

Taylor Swift je z vedra zničená

Autor: Libor Frýdl

19. listopadu 2023 18:55

Jak už stars24.cz informoval, po návštěvě koncertu světové hvězdy Taylor Swift zemřela mladá fanynka (†23), přičemž se jí udělalo špatně už během show. V brazilské metropoli Rio de Janeiro, kde se koncert konal, panují mimořádně vysoké vedra, která dle nejnovějšího videa dolehla i na samotnou zpěvačku.

Místní média uvedla, že fanoušci si nemohli na koncert přinést láhve s vodou, a to ani přes mimořádně teplé počasí.

Mnozí přitom čekali několik hodin před stadionem na přímém slunci. A ani na místě konání nebyla atmosféra o nic lepší. Dokazuje to video z koncertu, které se objevilo na sociálních sítích.

To zachycuje zpěvačku v nepříjemné situaci, kdy má problém se pořádně nadechnout. Na záběrech stojí na pódiu, těžce dýchá, bojuje s vedrem, vlhkostí a snaží se polapit dech. 

Teplota během vystoupení dosáhla neuvěřitelných 59,3 stupňů Celsia. Organizátoři události informovali, že zdravotníci poskytli okamžitou péči třiadvacetileté fanynce Aně Clare Benevides, ale přestože byla převezena do nemocnice, bohužel zemřela.

Koncert, který navštívilo přibližně 60 tisíc fanoušků, probíhal v den, kdy byla v Riu zaznamenána nejvyšší hodnota indexu horka v historii města.

Vysoké teploty byly vnímány jako významné riziko, a brazilský ministr spravedlnosti Flavio Dino vyzval k prověření možného problému s nedostatkem pitné vody pro návštěvníky koncertu.

Témata: Taylor Swift