Taylor Swift v šoku. Na jejím koncertě zemřela fanynka!

Taylor Swift

Autor: Libor Frýdl

19. listopadu 2023 13:11

Během koncertu zpěvačky Taylor Swift v brazilském městě Rio de Janeiro zkolabovala třiadvacetiletá žena. Teplota během vystoupení dosáhla neuvěřitelných 59,3 stupňů Celsia. Organizátoři události informovali, že zdravotníci poskytli okamžitou péči třiadvacetileté fanynce Aně Clare Benevides, ale přestože byla převezena do nemocnice, bohužel zemřela.

Koncert, který navštívilo přibližně 60 tisíc fanoušků, probíhal v den, kdy byla v Riu zaznamenána nejvyšší hodnota indexu horka v historii města.

Vysoké teploty byly vnímány jako významné riziko, a brazilský ministr spravedlnosti Flavio Dino vyzval k prověření možného problému s nedostatkem pitné vody pro návštěvníky koncertu.

Zpěvačka Taylor Swift vyjádřila na sociálních sítích svou soustrast rodině a přátelům zesnulé fanynky. Ve svém prohlášení uvedla, že momentálně nemůže o této události hovořit, protože ji přemáhá smutek.

Svůj druhý koncert v brazilském Rio de Janeiro, který byl plánován na pondělí, zpěvačka pro extrémní vedra zrušila.

"Tohle píšu ze své šatny na stadionu. Padlo rozhodnutí odložit (sobotní) koncert z důvodu extrémních teplot v Riu. Bezpečnost a blaho mých fanoušků, spoluúčinkujících a štábu musí být a vždy budou na prvním místě," napsala ve stories na svém Instagramu.

Témata: Taylor Swift