Co by tomu řekl Karel Gott? Novinka z Bertramky! Ivana dala na přátele

Karel Gott s dcerami a manželkou Ivanou 4

Autor: Pavel Krejčí

24. května 2024 11:10

Ticho se vždy po velkých oznámeních rozhostí kolem rodiny Gottových, ale plány vdova Ivana stále má. Svědčí o tom i jedna čerstvá personální změna. Gottová podle nejnovějších informací angažovala influencerku do role mluvčí. 

Podle informací deníku Blesk jde o Elišku Kolářovou, která dříve pracovala v ČT. Ivaně Gottové ji měli doporučit přátelé. Kolářová o sobě například říká, že se specializuje na řízení komplexních digitálních marketingových kampaní a má hluboké znalosti v oblasti sociálních médií.

Rodina našeho nejslavnějšího zpěváka letos původně plánovala zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. V dubnu ale oznámila, že k tomu dojde až v příštím roce.

Čtěte také

"Plány a přípravy jsem spolu se svým týmem rozjela naplno. Chci vám náš domov ukázat autenticky, tak, jak ho měl Karel rád a jak v něm žil, včetně všech důležitých detailů a zajímavostí, o které bych vás nerada ochudila. A to bohužel ještě nějakou chvíli potrvá, tedy déle, než jsme všichni předpokládali a plánovali," uvedla na instagramu.

"Už teď bohužel víme, že do letošního podzimu nebudeme moci vilu nachystat a veřejnosti zpřístupnit. Prosím vás tedy o trpělivost. Villu Gott vám určitě otevřeme, jen termín musíme posunout až na polovinu roku 2025. Věřím, že toto mé, pro mě nelehké, sdělení pochopíte," pokračovala.

Vdova se však rozhodla potěšit příznivce jinou informací. "Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu. Proto vás všechny, co nejsrdečněji, zveme do pražské O2 areny 5. listopadu 2024 na výjimečný vzpomínkový koncert 'Karel Gott - jeho písně žijí dál', kde vystoupí celá řada hudebních hvězd, i zcela nečekaných!" oznámila na sociální síti.

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Témata: Ivana Gottová Karel Gott