StarDance 2024: Lucie Vondráčková řekla, na co se těší! Hvězdy poprvé promluvily

Andrea Třeštiková a Ondřej Ruml 7

Autor: Pavel Krejčí

23. května 2024 16:57

Česká televize dnes odhalila složení párů pro podzimní řadu StarDance. Hvězdní soutěžící se při té příležitosti podělili o své dosavadní dojmy. Dřina přitom ještě ani nezačala. 

Například herečka Jana Paulová se svěřila, že někdy tančila valčík a waltz. "Jinak ani nevím, jak některé ty ostatní vypadají. Je možné, že jsem některý už i tančila, ale to mi úplně vymizelo z hlavy," uvedla. Její kolegyně Marta Dancingerová se těší na freestyle. "Ale radostné snad budou s Martinem všechny tance," nechala se slyšet. 

Filip Blažek připustil, že vůbec netuší, co ho čeká. "Samozřejmě mám ponětí, že existují nějaké druhy tance, ale který mi opravdu udělá radost, to zatím nevím. Odhaduji, že pravděpodobně tedy ten, který buď bude nejméně problematický, nebo ten, který Adrianě nezkazím," podotkl.

Čtěte také

Populární zpěvačka Lucie Vondráčková prozradila, že se těší na valčík. Její kolega Ondřej Ruml přiznal, že se v tancích úplně nevyzná. "Ale blízký je mi swing, takže by radostný mohl být asi jive," poznamenal. 

Oskar Hes vyhlíží cha-chu, kterou si podle svých slov jednou zatančil. "Je to veselý, skočný, energický tanec a dovolím si říct, že by nám společně s Kateřinou mohl jít," řekl. To spisovatel Patrik Hartl se těší na rychlé i pomalé tance. "Nejradostnějším bude ten, u kterého nebudu mít strach, jestli nedělám něco špatně. Byl bych rád, kdyby se mi tak povedl zatančit aspoň jeden," dodal. 

Témata: StarDance