Chtěl Jan Cimický spáchat sebevraždu? PRAVDA o jeho převozu do ÚVN!

Jan Cimický 2

Autor: Pavel Krejčí

27. října 2023 10:54

Když byl Jan Cimický před několika dny převezen do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, začalo se spekulovat, že se pokusil o sebevraždu. Podle nejnovějších informací to tak ale nebylo. Co se tedy stalo?

Záměr Miloše Zemana vyznamenat Cimického před dvěma lety eskaloval celou kauzu, která v posledních dnech zase nabrala na obrátkách. Lékaře během minulého víkendu převezli do nemocnice, podle nejnovějších informací deníku Blesk se nechtěně předávkoval prášky na spaní.

"Pan doktor to s prášky trošku přehnal a k ránu se mu udělalo zle," sdělil zdroj zmíněného listu, který napsal, že psychiatr je už při vědomí. Jeho zdravotní stav nicméně neumožňuje, aby jej policisté vyslechli. 

Čtěte také

Psychiatr čelí už dva roky nařčením a nyní už i obviněním ze sexuálního obtěžování, případem se totiž usilovně zabývala policie. Před několika týdny došlo k obžalobě, přičemž hlavní líčení v kauze mělo začít v listopadu.

Aktuálně ale není vůbec jisté, že soudní proces začne. Cimický se po převozu na oddělení ARO nacházel ve vážném stavu ve střešovické nemocnici, kam jej údajně přivezli v bezvědomí.

Témata: Jan Cimický