Soukup poprvé promluvil o rozchodu s Agátou: "Říkám si, co ještě přijde"

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

6. září 2023 8:28

Jaromír Soukup v úterý večer prolomil mlčení a poskytl první veřejné vyjádření k třaskavému rozchodu, který o uplynulém víkendu oznámila Agáta Hanychová. Rovnou dokonce zareagoval na některé spekulace, které obestírají rozpad hvězdného páru. 

Hanychová tvrdila, že se rozešli jako rozumní lidé a přátelé, čemuž úvod Soukupova prohlášení opravdu nasvědčoval. "Agáta oznámila rozchod, takže už s Agátou netvoříme pár," podotkl v pořadu VIP svět. Mnohem více se pitval v tom, co informace o rozpadu vztahu vyvolala. 

Miliardář konkrétně poznamenal, že udiveně pozoroval, kolik nenávisti vůči jeho osobě je ve společnosti přítomno. A nechal se slyšet, že mu to přijde přes čáru. 

Čtěte také

"Vycházely zaručené zprávy od různých pisálků, že my tady zkrachujeme a jak jsem byl Agátě nevěrný," připomněl divákům a zmínil jednu konkrétní, podle které měl být Hanychové nevěrný se svou ex Terezou Mátlovou. "Já jsem Terezu neviděl rok a půl. To si někdo vymyslel, aby mi prostě ublížil. Samozřejmě taky ublížil Agátě, což mě štve," zdůraznil.

Soukup zmínil i další pozoruhodné události z posledních dní, například kontrolu ze strany policejní jednotky. "Já si říkám, co ještě přijde? Jak ještě můžou člověku ublížit? Co by se ještě mělo stát? Zastřelit mě?" dodal.

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Agáta Hanychová