Renata Schnabelová
stars24.cz

Mladá modelka Veronika Kopřivová (26) si před nedávnem prošla skutečně mediálním peklem.

Její peprnou minulost, kdy si přivydělávala jako tanečnice ve striptýzovém baru, okomentovaly skrze tisk a internet desítky českých celebrit a pravda, ne vždy pozitivně.

Nějaký čas se potom o Veronice téměř nemluvilo, dokud nezačaly české tenistky Karolína Plíšková (25) a Tereza Martincová (23) natáčet parodie na Veroničina instagramová videa. Sportovkyně ji chtěly na síti zesměšnit, jenže jí svými parodiemi akorát ještě více zviditelnily. Jenže proč?

Plíšková ve svém videu s popiskem ‘‘Na koho to asi byla parodie?‘‘ paroduje pracovní vytíženost Veroniky, na kterou si ve svých videích často stěžuje:

,,Čau holky, jsem vyřízená. Šla jsem spát v pět a v sedm ráno už jsem dělala další objednávky. Mám novou mikinu z eshopu a je od Dominika (její přítel) ze Sparty.‘‘ Martincová natočila velmi podobné video: ,,Čau holky, chtěla bych se vám omluvit, že sem teď nedávám tolik příspěvků, ale mám toho moc. Ty tepláky, trička, mikiny, to není jen tak objednávat. Spala jsem jen asi 20 minut.‘‘ Kopřivová je totiž svými kolegyněmi ze šoubyznysu často veřejně pomlouvána za to, že náplň její práce je pouze objednávání zboží z internetu a jeho následný prodej. Veronika má za sebou ale i několik vlastních kolekcí, jenže z toho se dělá legrace už hůře, že?

V pořadu Česká ulička na DIGI TV se Plíšková k samotnému důvodu, proč parodující videa natáčela, vyjádřila se slovy: ,,Lidem to došlo, přestože jsem nikde nenapsala, z koho si dělám srandu. Lidé v Česku ji hodně sledují a i mně se stalo, že jsem viděla nějaký její příspěvek a udělala jsem si z toho legraci. Neříkám, že se nějak nadřu a dřu deset hodin v kuse, ale přijde mi to hrozný vůči lidem, kteří pracují od sedmi do sedmi, ty její příspěvky.‘‘

Tak vidíte. Plíšková se pouze chtěla zastat pracujícího lidu!

Témata:

Karolína Plíšková (tenistka) | Veronika Kopřivová | Jaromír Jágr | stars24.cz

Vstoupit do diskuse